Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

Tanyıldızı Sigorta Acenteliği tarafından, Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("Kanun") kapsamında aşağıda açıklandığı çerçevede elde edilebilecek, kaydedilebilecek, muhafaza edilebilecek, açıklanabilecek, mevzuatın izin verdiği ölçüde 3. kişilere aktarılabilecek veya diğer şekillerde işlenebilecektir:

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Seyahat Sigortası Ek Teminatlar

Özellikle yaz aylarında gerek görülmesi gereken yerleri meraktan, gerekse kendimizi dinlendirmek için keyifli bir tatil arıyoruz. En trend yurtiçi tatil yerleri ve yurtdışı gezilecek yerleri araştırarak planlar yapıyorsunuz. Tam seyahatinizin başlayacağı anda Uçuşunuzu kaçırıyorsunuz, yada seyahatiniz iptal oluyor veya bagajınızı bulamıyorsunuz. Tanyıldızı Sigorta Allianz iş birliği ile Seyahat Sağlık Sigortası Ek teminatları ile yanınızda.
Seyahat Sağlık Sigortası, yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek sağlık risklerine karşı sizi koruyan bir sigortadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Checkup Önemi

Hayatımızda başımıza ne zaman ne geleceği belli olmaz. Sağlık sorunu olmayan bir kişinin olası hastalıklarını erken dönemde tespit edilmesi riskin belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Erken Fark Edersen Çok Şey Fark Eder

Meme kanseri kadınlarda en sık görülen kanser türü ve yaklaşık olarak 8 kadında birinin, hayatının bir döneminde kapısını çalıyor. Oysa erken evrede yakalandığında meme kanseri artık tedavi edilebilir bir hastalık. 20 yaşından sonra ayda bir kez her kadının kendi kendini muayene etmesi, yılda bir kez doktora görünmesi ve bazı görüntüleme tetkikleri erken teşhiste büyük önem taşıyor.
Allianz Türkiye, "Sağlık Destek Programı Meme Kanseri Erken Tanı Projesi"ni devreye aldı. Modüler Sağlık Sigortası bulunan 40 yaş ve üstü tüm kadınlara anlaşmalı kurumlarda yılda 1 kez ücretsiz mamografi teminatı sunuluyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ