HASAR YÖNETİMİ

Çoğu kişi hayat devam ederken başına gelebilecek sürpriz durumlara karşı hazırlıklı değildir. Yaşanabilecek tatsızlıklara karşı risklerini korumak adına sigorta poliçeleri satın alınmaktadır.

Riskin gerçekleşip hasar yaşandığında durumlarda sigortanın önemini bir kez daha net anlaşılır. İşte bu süreçte güvenilir bir sigortacı ile çalışmanın avantajları ortaya çıkmaktadır.

Sigortacılık sektöründe önemli sözlerden biri olan : “Sigortacının kalitesi hasar anında belli olur.” sözü ile beraber çalışacağınız sigortacının da ne kadar önemli olduğuna dikkat çekilmektedir.

Tanyıldızı Sigorta tüm hasar süreçlerinde sigortalısına en hızlı bir şekilde destek sağlamayı,çözüm üretmeyi ve gerekli tüm hizmetleri eksiksiz olarak vermeyi en önemli görevlerinden biri olarak belirlemiştir.
Tanyıldızı Sigorta hasarın başlaması ile beraber hasar uzmanları vasıtasıyla tüm sigorta hasar süreçlerini hızlı, eksiksiz, şeffaf ve güvenilir bir şekilde yönetmektedir.

Tanyıldızı Sigorta herhangi bir hasar ile karşılaştığınızda;
• Oluşan hasarınızla ilgili ilk bilgiyi sizden alınarak, yapılması gerekenler işlemler hakkında sizi yönlendirir.
• Sizin ile sigorta şirketi arasındaki hasar süreçlerini başlatır.
• Tüm bu hasar süreçlerinde işlemlerinizi takip eder,bilgilendirir ve yönlendirerek hizmet eder.
• Yaşanılan süreçlerde hasar ile ilgili bilgilendirmelerde bulunur.
• Talep edilen istekler konusunda tüm işlemleri doğru, güvenilir ve şeffaf bir şekilde yönetilmesini sağlar.
• Hasar işlemlerinizi kısa sürede sonlanması için en iyi şekilde süreçleri yönetir.

Herhangi bir hasar durumu ile karşılaşırsanız 0216 456 81 11 numaralı telefondan Tanyıldızı Sigorta Hasar Uzmanlarından anında destek , yanıt ve hizmet alabilirsiniz.