abc63d91a4a19d9ffb761ca198f70fb4-launch-boat-silhouette
0
Tekne Poliçesi
0
Sigorta Şirketi
0
Çalışan Kişi
0
Res

Hakkımızda

Tanyıldızı Sigorta müşterilerine ihtiyaçlarına uygun ürünler sunarak hayat ve mal varlıklarının risk danışmanlığını yapmaktadır. Sigortalılarının hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunup; ihtiyaç duydukları her anda ulaşılabilir ve hızlı şekilde çözüm üretecek görev bilinciyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden başlayan büyüme trendi ile kaliteli hizmet anlayışını devam ettirerek günümüzdeki güvenilir ve başarılı acente statüsüne ulaşan Tanyıldızı Sigorta Prim üretimi açısından Türkiye Allianz Profesyonel Acenteler arasında 1. olmuştur. Ayrıca bu başarıyı son 13 yıldır üst üste kazanarak da sigorta sektöründeki yerini sağlamlaştırmış ve başarılarının devamlılığını tescillemiştir.

Prim üretimi başarısının yanında karlılık, bölge birincilikleri, yarışma şampiyonlukları, kampanya kazanımları ve kulüp üyeliklerine de elde ederek başarılarına başarı katmıştır.

Tanyıldızı Sigorta ,kurucu yönetim kurulu başkanı İsmet Ünal Tanyıldızı’ nın 30 yılı aşan sektördeki bilgi birikiminin yanında profesyonel ve deneyimli ekibi ile faaliyetlerini yürütmektedir. Müşteri odaklı bakış açısı ile sigortalılarına hizmet eden Tanyıldızı Sigorta, sektörde ve müşterilerinin arasında güven teşkil eden bir kurum olmayı başarmıştır.

“Hayat Yolunda” sloganı ile aslında iki önemli amaç belirtilmektedir.
Birincisi “Hayat Yolunda…” derken tüm sigortalılarının hayat yolunda yanında olarak yaşam kalitelerini arttırıcı risk danışmanlığı ve yönlendirmeler yapmak. İkincisi ise hayatlarının yolunda gitmesi için tüm uzman ekibi ile beraber sigortalılarının rahat ve huzur içinde yaşamaları için kaliteli hizmet sağlamaktır.

45 KİŞİLİK DEV BİR AİLEYİZ

Başarılarımızı birlikte kutluyor, üzüntülerimizi birlikte yaşıyor ve hatalarımızı birlikte sahipleniyoruz. Ne olursa olsun motivasyonumuzu asla düşürmüyor, edindiğimiz birikimle geleceğe dönük daha sağlam adımlar atıyoruz. Kültürümüzü benimseyen ekibimizi ve 30 binin üzerindeki sigortalımızı birer aile üyesi gibi görüyoruz.

El Birliğinden Güç Birliğine...

Tanyıldızı Sigorta olarak, 1999’dan günümüze sigorta danışmanlığı yaparak müşterilerimize mümkün olan en üstün hizmeti veriyoruz.

Sayısı 30 bini aşan bireysel ve kurumsal müşteri portföyümüz ile güvenilir ilişkiler kurarak, her sıkıntılarına çözüm odaklı yaklaşarak güçlü temeller üzerine inşa ettiğimiz kuruluşumuzu gün geçtikçe daha da büyütüyoruz.

45 çalışanımız ve dünyanın önde gelen sigorta şirketleriyle kurduğumuz aile bağını her geçen gün daha da sıkılaştırıyoruz.
Enerjiden eğitime, sağlıktan otomotive, ülke ekonomisinin çarklarını döndüren onlarca sektördeki kurumsal müşterilerimizle uzun yıllara dayanan güven ilişkisini sürdürmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz Geleceğe...

Tanyıldızı Sigorta olarak; Vizyonumuz sigortalılarımızın yaşam kalitesini arttıran sosyal bir marka olmaktır. Misyonumuz ise hizmet ettiğimiz sigortalılarımızın ihtiyaçlarına hızlı, doğru ve güvenilir çözümler sunmaktır.

Sosyal Bir Marka Olmak

İhtiyaç Anında Yanınızda Olmak

Şeffaf Olabilmek

Çözüm Odaklı Olmak

Kaliteli Hizmet Vermek

Yaşam Kalitesini Arttırmak