Yangın Ve İş Durması

İş Durması

İş Durması Sigortası, şirketlerin sigorta teminatına dâhil bir risk veya olay sonucu faaliyetlerinin kesintiye uğraması sebebiyle kârlarının azalması veya zarar etmelerine neden olabilecek mali kaybı telâfi etmeye yönelik bir sigorta türüdür.

 

Bizi Farklı Kılan Değerlerimiz

Ulaşılabilir olmak

Yüz Yüze Görüşme

Güvenilir Olmak

Yangın Sigortası

Yangın sigortası, ticari ve özel amaçla kullanılan her türlü bina ve yerleşim alanın kendiliğinden oluşan yıldırım, yangın, infilak gibi fiziki hasarlarını karşılayan bir sigorta türüdür.

Yangın sigortası, mülk sahiplerinin, özellikle ev ve iş yeri sahiplerinin yangın ve benzeri tehlikelere karşı maddi güvencesini sağlayan bir sigorta ürünüdür. Yangın sigortası, sigortalı mülkte yangın, yıldırım, infilak gibi durumlar sonucu meydana gelebilecek hasarların onarım ve yeniden inşa maliyetlerini karşılar. Yangının neden olduğu can ve mal kayıpları  hem maddi hem de manevi zararlar bizleri derinden etkiler. İşte yangın sigortasının önemi bu noktada ortaya çıkar, olası bir risklere karşı güvence altına almak ve maddi hasarı karşılamak için yangın sigortası yaptırabilirsiniz.

Türkiye'nin en yüksek derecelendirme alan sigorta firmalarından biriyiz. Her türlü yardım için lütfen 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize başvurun. Sizler için hazırız.