Vizyonumuz & Misyonumuz

VİZYONUMUZ

Sigortalılarımızın yaşam kalitesini arttıran sosyal marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

Hizmet ettiğimiz sigortalılarımızın ihtiyaçlarına hızlı, doğru ve güvenilir çözümler sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Kusursuzluk Tutkusu : En yüksek standartları yakaladığımız ve yaptığımız işte en iyisi olduğumuz için gurur duygusuyla motive oluyoruz. Öğrenme ve büyüme tutkusunun kusursuzluğun anahtarı olduğu inancıyla, inisiyatif alıyor ve kalitemizi sürekli geliştirmeye çabalıyoruz. Kendimizi hedeflerimiz doğrultusunda hevesle, sonsuz ve azimli bir ivedilik içinde, muzaffer bir edayla ilerlemeye adadık.

Dürüstlük : Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz.

Yenilik : Sürekli müşterilerimize değer katan kaliteli çözümleri arıyoruz. Bu çözümleri geliştirirken, çalışanlarımızda yaratıcılığı, stratejik düşünceyi ve ısrarcılığı destekliyoruz. Hem başarısızlıklarımızdan hem de başarılarımızdan kendimize dersler çıkarıyoruz.

Sorumluluk : Bireysel ve şirket olarak, performansımızla ilgili tüm sorumluluğu üstleniyoruz. Yaptığımız işte nihai sonuçla ilgili sorumluluğu üstleniyoruz ve performansımızın iş arkadaşlarımızın, müşterilerimizin ve şirketimizin başarısı üzerinde doğrudan etkisi olduğunun bilincindeyiz.

Ekip Çalışması : İşbirliği çabasının sınırsız olanaklar sağladığına inanıyoruz. Ortak hedeflerimizi kişisel çıkarlarımızın önüne koyarak kusursuzluğa ulaşıyoruz. Birbirimizi motive ve teşvik ediyor, çeşitli geçmişlerden ve disiplinlerden gelen iş arkadaşları arasında anlamlı işbirliğini destekliyoruz. Bireysel farklılıklara saygı duyuyor, çeşitliliğe değer veriyor ve bilgilerimizi tüm şirketle paylaşıyoruz. Bu şekilde, çok iyi bir takım yaratmaya çalışıyoruz.

Bireye Saygı : Tüm insanların itibarına, kıymetine ve yaratıcı potansiyeline inanıyoruz. İş-yaşam dengesinin gerekli olduğuna inanıyor, tüm çalışanlarımıza adil ve tutarlı davranıyoruz. Başarıyı ve değer uzmanlığını ödüllendiriyor, çalışanların katılımını ve katkılarını etkin olarak istiyoruz. Kişisel büyüme ve gelişime yatırım yapıyor ve tüm çalışanlarımızın bir etki yaratıp kendilerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam sunuyoruz.

Liderlik : Sektörümüzün uzun süreden beri ortağı ve  liderinden biriyiz. Hem şirket hem de birey olarak sürekli yaptığımız işte en iyi olmaya çabalıyoruz. Yetkinlik, güven ve beklentileri aşma tutkusu gibi kişisel liderlik niteliklerine kucak açıyor, ve başkalarına da aynısını yapmaları için ilham veriyoruz. Müşterilerimize ürünleri ve hizmetleri en yüksek kalitede sunuyoruz.

Bağlılık : Kendimizi şirkete bağlı hissediyor, bağlılığımızı ve adanmışlığımızı müşterilerimize ve birbirimize gösteriyoruz. Aklımızı cömertçe paylaşıyor, iş arkadaşlarımıza en iyi tavsiyelerimizi ve desteklerimizi sağlıyoruz. Sorunları açıklık ve samimiyetle çözüyoruz. Tanyıldızı’nın parçası olmaktan gurur duyuyor ve bunu kişisel olarak önemsiyoruz. Hepimizin burada en uzak hedef için birlikte olduğumuza inanıyoruz.

Cesaret : Yeniliğe değer veriyor ve tüm düzeylerde yeniliği ve risk almayı teşvik ediyoruz. Değişimi savunuyor ve bir yandan esnekliğimizi korurken öte yandan başarının önündeki engelleri kaldırmak için çalışıyoruz. Dinamik ortamımız sık sık hızlı yanıt vermeyi veya cesur davranmayı gerektirse de, inisiyatif almaktan veya hata yapmaktan korkmuyoruz çünkü deneme ve yanılmanın öğrenmenin ayrılmaz bir parçası olduğunu biliyoruz.

Müşteri Odağı : Amacımız çok basit: hem içeriden hem de dışarıdan her müşteriye, tartışılmaz kalitede ürün ve hizmetleri hatasız, zamanında ve her zaman sunmak. Faaliyetlerimizi, müşterilerimize kattığımız değeri geliştirmek ve en üst düzeye çıkarmak için düzenliyoruz. Bunu, onların ihtiyaçlarını öngörerek, gereksinimlerinden fazlasını vererek ve sürekli gelişmeye çabalayarak yapıyoruz.

İletişim : Çeşitli geçmişlerden ve disiplinlerden gelen iş arkadaşları arasında açık iletişimi ve anlamlı işbirliğini teşvik ediyor ve destekliyoruz. İşimizde sürekli öğreniyor ve sürece katılıyoruz. İş arkadaşlarımızın birlikte çalışma ruhuna güvenerek, bilgileri özgürce paylaşıyoruz. Hem şirket içinde hem de şirket dışında, özgür ve içten fikir alışverişine inanıyoruz.

Toplum Ruhu : Çalışanlarımızın ve komşularımızın sağlığına ve güvenliğine değer verilen çalışma ortamları sağlamaya inanıyoruz. Yalnızca çevre sorumluluğuyla davranıyoruz. Kaynakları koruyoruz. Çalışanlarımızın içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumlarda etkin bir rol oynamalarını teşvik ediyoruz.