Hakkımızda

Tanyıldızı Sigorta müşterilerine ihtiyaçlarına uygun ürünler sunarak hayat ve mal varlıklarının risk danışmanlığını yapmaktadır. Sigortalılarının hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunup ; ihtiyaç duydukları her anda ulaşılabilir ve hızlı şekilde çözüm üretecek görev bilinciyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden başlayan büyüme trendi ile kaliteli hizmet anlayışını devam ettirerek günümüzdeki güvenilir ve başarılı acente statüsüne ulaşan Tanyıldızı Sigorta Prim üretimi açısından Türkiye Allianz Profesyonel Acenteler arasında 1. olmuştur. Ayrıca bu başarıyı son 8 yıldır üst üste kazanarak da sigorta sektöründeki yerini sağlamlaştırmış ve başarılarının devamlılığını tescillemiştir.

Prim üretimi başarısının yanında karlılık, bölge birincilikleri, yarışma şampiyonlukları, kampanya kazanımları ve kulüp üyeliklerine de elde ederek başarılarına başarı katmıştır.

Tanyıldızı Sigorta ,kurucu yönetim kurulu başkanı Sn. İsmet Ünal Tanyıldızı’ nın 30 yılı aşan sektördeki bilgi birikiminin yanında profesyonel ve deneyimli ekibi ile faaliyetlerini yürütmektedir. Müşteri odaklı bakış açısı ile sigortalılarına hizmet eden Tanyıldızı Sigorta, sektörde ve müşterilerin arasında güven teşkil eden bir kurum olmayı başarmıştır.

“Hayat Yolunda” sloganı ile aslında iki önemli amaç belirtilmektedir.
Birincisi “Hayat Yolunda...” derken Tüm sigortalılarının hayat yolunda yanında olarak yaşam kalitelerini arttırıcı risk danışmanlığı ve yönlendirmeler yapmak. İkincisi ise hayatlarının yolunda gitmesi için tüm uzman ekibi ile beraber sigortalılarının rahat ve huzur içinde yaşamaları için kaliteli hizmet sağlamaktır.